Polonya Nakliyat

Uluslararası Translogistica Fuarı 2022

Polonya Nakliyat olarak 10’uncusu düzenlenen, Uluslararası Translogistica 2022 fuarı etkinliğine katılma fırsatını bulduk. Ayrıca bu kapsamda sizler için değerli bilgiler edindik.

Translogistica Polonya; nakliye hizmeti arayan veya kullanan şirketler ve TSL endüstrisindeki tüm profesyoneller için gerçekleştirilen en büyük iş etkinliğidir. Bu etkinlik Orta ve Doğu Avrupa’da gerçekleştirilmektedir.

Fuar, nakliyecilerin ve kargo sahiplerinin yurtiçi ve yurtdışı nakliyesi, forwarding ve malları için kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca lojistik hizmetleri konusunda en kaliteli hizmetlerin bulunabileceği bir ortamdır. İmalat şirketleri, perakende zincirleri ve distribütörler; Translogistica fuarı sayesinde kaliteli hizmetlerle buluşma imkanı yakalamaktadır. Fuar bunun yanı sıra nakliye ve lojistik şirketlerinin (taşıyıcılar ve filo sahipleri de dahil) yönetim kadrosunun katılımıyla TSL şirketlerinin yönetimini kolaylaştıran ürün, sistem ve hizmetleri sunmak için en ideal ortamdır.

Uluslararası TransLogistica Fuarı – Polonya 2022

Bu yıl gerçekleşen Uluslararası Translogistica 2022 Fuarı etkinliğinde katılımcıların %33’ünü yurt dışı kayıtlı firmalar oluşturdu. Böylelikle fuar büyük ilgi gördü ve ziyaretçi sayısı da oldukça yüksekti. Translogistica fuarı bu yıl yüksek sayıda uluslararası firma katılımıyla gerçekleşti. Fuar, başarısına ek olarak Polonya’nın TSL endüstrisindeki etkinlikleri arasında ulusal ve uluslararası konumunu güçlendirdi.

Katılımcılar arasında öncelikli olarak; karayolu, demiryolu, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri sunan firmalar ziyaret edildi. Fuarda Navlun sevkiyatı, depolama, nakliye ve kargo borsalarına erişim sunan şirketler de sık ziyaret edilenler arasındaydı. Ayrıca Avrupa’nın akaryakıt kartları, otoyol geçişleri ve Avrupa Birliği ülkelerinden akaryakıt için KDV ve tüketim vergisi iadesi sunan şirketlerin temsilcileri de fuardaydı. Katılımcılar arasında nakliye şirketleri için TMS veya FMS bilgi sistemlerine erişim sunan şirketler de vardı.

  • TMS: Nakliye Yönetim Sistemi
  • FMS: Filo Yönetim Sistemi

Tüm etkinlik süresi boyunca belirli saatlerde çeşitli forumlar katılımcılar için hazırdı. Ayrıca etkinlikte endüstrinin karşı karşıya kaldığı sorunlara ayrılmış zengin içerikli konferanslar ve panel tartışma programları da yapıldı.

Uluslararası Translogistica Fuarı 2022 Konuları

Etkinlik konuşmaları sarasında ilginç tartışmaların yapıldığı konular şu şekildeydi:

  • Kapıdan kapıya intermodal taşımacılık.
  • Taşımacılık sektöründe yabancı bir firmanın nasıl kullanılacağı.
  • Yabancıların ulaştırmadaki istihdamı, bakış açıları ve yaşadığı zorluklar.
  • Sınırlı kaynakların söz konusu olduğu bir dönemde gelişmek.
  • TSL sektöründeki personel eksikliğiyle nasıl başa çıkılması gerektiği.
  • Bir firmanın itibar kaybını nasıl önleyeceği.
  • ITD tarafından uygulanan para cezası risklerinin azaltılması.

Translogistica Ticaret Fuarı;. Yeni iş bağlantılarına sahip olmak veya TSL endüstrisi ve teknolojik yenilikler hakkında bilgi için harika imkânlar sunmaktadır.

Hizmetini Avrupa ölçeğinde tanıtmak isteyen nakliye firmaları için Translogistica fuarı en iyi tercih olacaktır.

Fuar etkinliğine ek olarak sektöre dair güncel bilgiler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

*İçerikte kullanılan fotoğraflar Polonya Nakliyat olarak bizzat bizim tarafımızdan çekilmiştir.

Paylaş

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar
Kategoriler

Öne Çıkanlar

tır kabini kuralları ve cezalar

Avrupa’da Tır Kabini Kuralları

Tır şoförleri için tır kabini ikinci ev gibidir. Fakat Avrupa’da tır kabini kuralları, tır şoförlerinin dinlenmek için tır kabinlerini kullanmayı doğru bulmuyor. Öyle ki bazı

Detaylar >

Polonya’nın İntermodal Devrimi

İntermodal taşımacılık, tek bir yolculuk içinde birden fazla taşıma biçimini kullanma pratiği olarak tanımlanır. Bu devrim, Polonya’nın lojistik endüstrisinde dikkat çekici bir dönüşüm yaşamıştır. Polonya’nın

Detaylar >